Czy w ten sposób bardzo namieszałam w organizmie?

Witam. Zaczęłam brac tabletki antykoncepcyjne od połowy cyklu bo miałam duża torbiel 7 cm i miesiączka przychodziła o tydzień za wcześnie. W trakcie przerwy przyszła miesiączka więc zaczęłam brać nowe opakowanie. W drugim cyklu skończyłam brać 21 tabletek i w 4 dniu przerwy myślałam że dostałam okres więc wzięłam tabletkę na drugi dzień miałam brązowe plamienie i wzięłam druga tabletkę. I tyle było z krwawienia(jeśli tak to można w ogóle nazwać) zdenerwowalam się i po 2 tabletkach przestałam je brać ślę okresu dalej nie ma. Czy Bardzo nsmieszlalam w organizmie?

Dzień dobry, w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych kolejne opakowanie rozpoczynamy po 7 dniowej przerwie, a nie w momencie rozpoczęcia krwawienia. Proponowałabym skonsultować się z ginekologiem i rozpocząć przyjmowanie ponownie, prawidłowo.