Czy wynik ekg może oznaczać problemy z sercem?

Witam, parę dni temu miałam wykonane badanie ekg. Wynik niepokojąco wysoki 128 uderzeń na minutę. Dodatkowo echo serca w normie, potas, sód, magnez, wapń, tsh w normie, ciśnienie prawidlowe. Pani kardiolog zaleciła mi concorcor i w trakcie holer ekg. Zastanawia mnie czy w ogóle brać ten lek czy lepiej najpierw wykonać holtera i sprawdzić jak działa moje serce naturalnie bez żadnych leków. Boję się brać jakichkolwiek leków. Dodam także, że jestem osobą latwo wpadająca w stres, a w trakcie ekg też byłam zdenerwowana więc mam wrażenie że serce walilo mi jak oszalale. Proszę o pomoc, bo nie wiem co powinnam dalej zrobić żeby sprawdzić czy z moim sercem jest wszystko w porządku ... Pozdrawiam Pacjentka

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję stosować się do zaleceń kardiologa, który panią badał.