Czy wynik morfologii może być przeszkodą w dostaniu się do policji?

Witam, pytam jeszcze raz opisując problem dokładniej, a więc tak, staram się dostać do służby w policji i chciałbym zapytać czy lekarza na komisji lekarskiej mogą mnie odrzucić przez to że w morfologii wyszło mi 40, 4 % limfocytow przedział jaki jest to 20-40% więc o 0,4 % za dużo, czy mogą mnie odrzucić przez to gdy wszystkie inne wyniki oraz opinie lekarzy z obiegowki są dobre tylko właśnie te limfocyty dzięki za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Takie wynik nie stanowi powodu do niepokoju. Ponadto istotniejsza jest wartość bezwzględna poszczególnych frakcji leukocytów, a nie ich skład procentowy. Nie powinno być problemu.