Czy z pękniętą torbielą jajnika można chodzić?

Witam serdecznie. Choruje na anemiee umiarkowana z niedoboru zelaza. Aby poznac przyczyne dostalam skierowanie do szpitala. Pierwsze badanie zrobil mi ginekolog, wyszlo iz mam peknieta torbiel na lewym jajniku i 40 ml plynu w zatoce Douglasa. Niestety tylko tyle lekarz mi poqiedzial stwierdzilam ze zapytam o reszte pozniej jednak na drugi dzien wypisali mnie do domu(za tydzien w tym szpitalu bede miala kolonoskopie )bardzo sie martwie ze z peknieta torbiela mnie wypuscili. Czy to jest w

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli byłaby konieczność hospitalizacji nikt by pani nie wypisał wcześniej