Czy zakup soczewek z krzywizną 8.6 to dobry pomysł?

Witam, Mam problem odnośnie soczewek kontaktowych. Krzywizna BC jaką podał mi okulista wynosi 8.4, ale niestety mam straszny problem z zakupem takich soczewek. Czy zakup soczewek z krzywizną 8.6 to dobry pomysł?

Witam.tak jest jak ktoś nie ma pojęcia a chce. Nie pisze Pani co miała zaaplikowane. Soczewki to jest produkt medyczny jsk wkładka domaciczna. To Pani sobie wyobrazić ze kupuje wkładkę i w sklepie pyta o radę czy wziąć miedziana czy hormonalna no i jaki cholera rozmiar? Pozdrawiam