Czy zmiana metody antykoncepcyjnej podniesie libido?

Witam. Opisze w skrocie moja historie.Od ponad roku stosuje krazki dopochwowe a od 7 miesiecy lek castagnus na bole piersi choc to i tak nie dokonca pomaga. Mysle jednak nad zmiana antykoncepcji z powodu obnizenia libido, ktore mi strasznie doskwiera poniewaz mozg chce a cialo niekoniecznie. Myslalam o implancie.Jednak czy bedzie to lepsza metoda dla mnie?Jak dziala na organizm i jakie jest ryzyko ze przytyje?Czy moje libido wzrosnie a piersi przestana bolec?dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam :)

Lek. Tomasz Budlewski

Ogólnie sens działania jest podobny wiec pod takim względem sadze ze jeżeli nie ma przeciwwskazań to można spróbować najpierw doustnie gdyż łatwiej ja odstawić