Czym grozi zwymiotowanie tabletki po około 3,5h w pierwszym tygodniu?

Witam, od poniedziałku zaczęłam następne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Dziś, czyli w środę o 12.10 przyjęłam tabletkę raczej na pusty żołądek i zwymiotowałam ją około 15.30-16.00. Współżyłam z chłopakiem tydzień wcześniej (we wtorek). Jest ryzyko zajścia w ciążę?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jest Pani pewna, że tabletka została zwymiotowana? Widziała ją Pani? Pytam, ponieważ po takim czasie w ogóle nie powinno jej już być w żołądku.