Czym jest zgrubienie na dziąśle?

Witam. Na dole w buzi, tak jakby na dziąśle ale tak na samym dole mam malutką kuleczkę ok 0,5 cm, jest ona jakby pod błoną śluzową, nie widać jej w ogóle z zewnątrz, jest wyczwuwalna językiem i palcem, byłam u dwóch stomatologów i chirurga stomatologa, ostatni skierował mnie na usg szyi i do laryngologa, w usg szyi wszystko dobrze, zdjęcie tomograficzne szczęki też nic nie wykazało, laryngolog po zbadaniu mnie i tej kuleczki powiedział, że mam się nie martwić, czy to może być coś poważnego?

Witam , trudno jest mi ocenić zmianę na odleglość bez zbadania , ale na podstawie przedstawionych badań i opinii należy przypuszczać , że zmiana nie jest poważna. Proponuję jednak pozostawać pod opieką chirurga stomatologa!!! z.żurawski