Czym spowodowana jest niewielka ilość krwi z pochwy podczas stosunku?

witam mojej dziewczynie skończył się wczoraj okres podobno miała bardzo obfity i bardzo bolało ją podbrzusze dzisiaj podczas stosunku leciała jej niewielka ilość krwi po czym rozbolało ją bardzo mocno podbrzusze czym to jest spowodowane ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być nadżerka szyjki macicy, torbiel jajnika,wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam