Data stosunku i długość cyklu a wyznaczenie owulacji

Witam, moj cykl trwa 29-32 dni. Stosunek byl 25,28.02 oraz 07.03 bez zabezpieczenia. Czy mozliwe jest ze owulacja byla 02.03? Czulam wtedy podwyzszona temp i silne bole brzucha? I czy istnieje prawdopodobienstwo ciazy? Odtatni okres byl 19.02

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Owulacja zakładając cykle 29 dniowe powinna przypadać na 5-6 marca ale istnieje możliwość że w przypadku tego cyklu pojawiła się nieco wcześniej lub później. Oznacza to że ciąża jest prawdopodobna. Proponuję wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.