Data stosunku i ostatniej miesiączki a możliwosć zapłodnienia

Witam. Czy mając ostatnią miesiączkę 29 kwietnia przy cyklach ok 32 dniowych mogę być w ciąży jeśli doszło do pełnego stosunku 17 maja? Proszę o pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Do zbliżenia doszło w 19 dniu cyklu. Dla 32 dniowego cyklu owulacja przypada na 18 dzień. Wyliczenia są w przybliżeniu więc istnieje ryzyko zapłodnienia. Proponuję wykonać test ciążowy dwa tygodnie po stosunku lub w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.