Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 4 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Depresja wywołana dużym stresem

Witam! Mam taki problem, że ostatnio miałem dużą depresję, która w efekcie ciągłego stresu wywołała u mnie coś takiego, że zacząłem negować wszystko. Od tego, czy moja mam istnieje, po to, czy mój pokój jest zielony :) Jakoś z tego wyszedłem bo niestety długo się czeka do specjalisty, ale mam takie pytanie - teraz jest mi ciężko bo neguje jeszcze swoje przekonania o świecie, o tym czy dziewczyna mnie kocha, albo czy coś lubię - boję się ze to klamstwo, proszę mi powiedzieć, czy to wgl ma sens?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Leczenie depresji u dzieci

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie są sposoby leczenia depresji u dzieci.

Dzień dobry, Proszę umówić się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może ocenić Pana dolegliwości i zaproponować odpowiednią metodę leczenia.

0

Witam,

Długi czas oczekiwania do specjalisty nie jest powodem, by lekceważyć taki stan. Proponuję zadzwonić ponownie do poradni lub skonsultować się prywatnie.

Pozdrawiam

Psycholog w trakcie certyfikacji z psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy