Dieta, ćwiczenia a odbijanie

Witam serdecznie mam problemy z dietą. Ważę 85 kg 185 cm wzrostu ćwiczę na siłowni. Opieram się na produktach typu chleb pszenny , biały ryż, kefirów ok 500-600g jajecznica rano, czasem mięso gotowane, jem naprawdę zdrowo. Lecz problem polega na tym że co zjem to mi sie odbija czy ja jem za dużo czy jak . Jem tylko 2200 kcal cwiczę nawet do 5 razy w tygodniu 300 g wegli 50 tluszczu i 100 g bialka jem poprostu niewiem jak jem i ten brzuch mi ciagle doswiera prosze o pomoc i doradzenie mi jak jesc

Renata GrzechociĹska

Odbijanie po jedzeniu spowodowane jest połykaniem powietrza podczas jedzenia. Jeśli natomiast jest ono nadmierne proponuję udać się do gastrologa.