Dlaczego boli mnie paluch?

Mam problem ze stopami, mianowicie doskwiera mi ból palucha lub jego okolicy (ciężko mi jednoznacznie stwierdzić co tak naprawdę boli). Najpierw dotyczyło to tylko jednej stopy, gdy ból zaczął pojawiać się także w drugiej udałam się do lekarza pierwszego kontaktu, który stwierdził, że to przez plaskostopie poprzeczne i wkładki załatwią sprawę. Niestety minął ponad rok i ból tylko się nasilał. Udałam się ponownie do lekarza, tym razem otrzymałam skierowanie na badanie rtg na którym nie wyszło nic niepokojącego. Zostałam tak naprawdę z niczym, a ból jaki był, taki jest. Co to może być? Czasem nasila się w miarę chodzenia, ale niekiedy większość czasu spędzam w domu, a tak czy siak ból jest bardzo intensywny.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ortopedą. być może wskazane będzie wykonanie dokładniejszych badań obrazowych - MR lub TK.