Dlaczego mam częstomocz w wieku 40 lat?

Witam. Mój problem jest następujący: od jakiegos czasu często zmagam się z częstym oddawaniem moczu przy czym towarzyszy lekki ból podbrzusza ( na prawde lekki) jak na okres. Jednak jestem już po okresie. Dnia 05.05 miałam stlsunek z chłopakiem, jednak do tej pory okres przychodził a bete hcg wykonałam około 40 dni po stosunku, po okresie i wyszła

Szanowna Pani na podstawie przedstawionego opisu nie jestem w stanie pomóc, proszę udać się do ginekologa