Dlaczego mam te bóle nóg i silne poty przed miesiączką?

Spóźnia mi się okres zwykle przed okresem boli mnie lewa noga i poce się podczas snu i tym razem też to występuje tylko tym razem okresu brak dodam że wcześniej okres przychodził nawet dwa dni przed terminem było tak ze 3 miesiące pod rząd
KOBIETA, 26 LAT 8 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

przede wszystkim warto sobie zadać pytanie, czy istnieje w Pani przypadku prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Jeśli tak, to w pierwszej kolejności proszę wykonać test ciążowy z moczu lub oznaczyć poziom beta-HCG we krwi.

Inne możliwe przyczyny opóźniania miesiączki to: stres, odchudzanie, infekcje, odległe podróże lub zaburzenia hormonalne. Jeśli więc wykluczy Pani możliwość ciąży, a miesiączka nadal się nie pojawi, to proszę zapisać się na wizytę do ginekologa.

W poniższym artykule opisaliśmy sześć najczęstszych przyczyn opóźniania okresu. Zachęcamy do przeczytania tego tekstu:

https://portal.abczdrowie.pl/spozniajacy-sie-okres-cykl-ciaza-stres-zmiana-klimatu-klimakterium-aktywnosc-fizyczna-odchudzanie.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.