Dlaczego mimo diety waga nie spada?

Witam. Chciałabym schudnąć. Mam 34 lata, ważę 83kg i mierze 167cm. Oblicxylam zapotrzebowanie kaloryczne i wyszło że aby schudnąć powinnam spożywać 1700 kcal dziennie. Bardzo skrupulatnie je liczę wszystko ważę i zapisuje w aplikacji. Nie podjadam. Pije ok 2 l wody dodatkowo codziennie jeżdżę ok 30 min na rowerze stacjonarnym jednak waga stoi w miejscu. Gdzie popełniam błąd? Dlaczego tak waga nie spada.? Proszę o pomoc

Dzień dobry

Zastanawiam się ile czasu jest już Pani na tej kaloryczności? Może zbyt krótko aby zobaczyć efekty? Czasem potrzeba chwili cierpliwości aby waga ruszyła.

Należy także pamiętać, że waga to nie wszystko a może budują się mięśnie, spadają obwody. Warto oprócz ważenia wprowadzić mierzenie.

Ważne jest także co jemy a nie tylko ile. Może dokonuje Pani złych wyborów.

Warto też zbadać tarczycę.

Jeżeli miałaby Pani jeszcze pytania lub chciałaby Pani skorzystać z ułożonych przeze mnie indywidualnych diet to zachęcam do kontaktu.

joanna.wasiluk@o2.pl