Dlaczego odczuwam silny ból psychiczny i cierpienie?

Witam. Co to jest??? Studiowałam przez półtora roku w Warszawie - tyle wytrzymałam. Musiałam przenieść się do rodzinnego miasta na studia. Przez półtora roku miałam objawy - bardzo mocnej tęsknoty za rodzicami i babcią. Bardzo silny ból psychiczny i cierpienie. Nawet myśli samobójcze. Brak chęci do wszystkiego. Nie mogłam jeść. Na początku było to słabo odczuwalne. Przez półtora roku było coraz gorzej i gorzej. Przeniosłam się do domu i wszystko wróciło do normy.

Witam
Opisany problem jest wielowątkowy i odpowiedź na portalu niewiele pomoże.Proponuję zgłosić się do doświadczonego terapeuty, aby rozkminować przyczynę tego cierpienia i powody niemożności odseparowania się od rodziców.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Trudno powiedzieć, co się stało. Jeżeli wróciła Pani w rodzinne strony, pytanie, czy chce Pani tam zostać, czy jednak wrócić do Warszawy? Czy chce Pani się tym zajmować, i na ile to utrudnia Pani życie?
Najlepiej będzie porozmawiać o tym w gabinecie psychoterapeuty, jeżeli zależy Pani, aby dowiedzieć się, w czym jest problem i spróbować to zmienić.