Dlaczego osoba za bardzo się śmieje?

Dzien dobry .Mam syna 32 lata ma problem poniewaz sie bardzo długo smieje chociaz dany temat nie jest az tak smieszny jak on to widzi nie kontroluje sie a najwiecej sie smieje jak on cos powie moze to smieszne a moze nie zalezy jak to kto oceni boje sie o niego bo jest na swiadczeniach z ZUS -U.a w styczniu bedzie szukał nowej pracy bo do poprzedniej pracy boi sie wrocic bo ma dosc tego zakładu poniewaz bardzo duzo i ciezko pracował i jeszcze było kazdemu było mało poprostu boi sie wracac dodatkowo ma zone głuchoniema i małe dziecko.z wszystkim jest sam .Bardzo prosze pomozcie mu .

W tej sytuacji najlepszym wyjściem jest zachęcenie syna, by podjął konsultację psychologiczną i psychoterapię. Specjalista zdiagnozuje rzeczywiste, głębsze przyczyny trudności i pomoże poradzić sobie z nimi, a także udzieli wsparcia w zakresie szukania nowej pracy i radzenia sobie z codziennością.