Dlaczego pojawiły się czerwone plamki, z których zaczęła sączyć się ropa?

Witam. Użyłam ostatnio kremu do depilacji w okolicach pochwy. Tuż po zabiegu na moich wargach sromowych pojawiły się czerwone plamki, z których zaczęła sączyć się ropa. Przeszkadzają mi one w chodzeniu i korzystaniu z toalety. Czy są jakieś domowe sposoby na wyleczenie mojego problemu, czy konieczna jest wizyta u lekarza?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję jednak, żeby udała się Pani na wizytę do lekarza ginekologa, ponieważ stany ropne sromu mogą prowadzić do groźniejszych powikłań. Aczkolwiek myślę, że nie jest to nic bardzo niepokojącego w Pani przypadku.