Dlaczego z nosa wydobywa się ten zapach?

Dzień dobry. Zauważyłem, że od października zeszłego roku dzieje się ze mną coś niedobrego. Mogę rzecz, że miesiąc w miesiąc jestem chory. Teraz doszedłem do wielu wniosków, o których zaraz napisze, aczkolwiek chciałbym zacząć iż w październiku miałem operowaną przegrodę nosową. W połowie marca tego roku miałem kolejny zabieg na przerośnięte małżowiny nosne. Po czasie po operacji złapałem jakiegoś wirusa - ból gardła, powiększone migdały, kaszel i duszności - dostałem antybiotyk, na początku marca miałem to samo i tez dostałem antybiotyk, mija miesiąc od ostatniego zabiegu i troszkę ponad miesiąc od choroby i może nie mam antybiotyku bo u lekarza jeszcze nie byłem, ale znowu mam ból gardła i kaszel. Zaobserwowałem, ze kiedyś moje choroby zaczynały się od kataru, a teraz wszystko schodzi w dół na gardło, oskrzela, a kataru wgl nie ma. Na dodatek po ostatnim zabiegu, być może to wirus, który mam, a nie po zabiegu, nie wiem jak to tłumaczyć, zauważyłem, że ciagle czuje smród, czasem nawet jakiś dziwny posmak w buzi. Na początku myślałem, że coś zjadłem i taki posmak, że mam bluzkę drugi dzień ubraną, ale nie. Wysmarkałem i powąchałem i faktycznie smród wydobywa się z nosa. Wydzielina raczej wyglądała normalnie, ale śmierdziała. Nie smarkając, ale wdychając powietrze tez czuje ten smród. Mam 28 lat wiec znam trochę swój organizm i wiem, że coś dzieje się niedobrego.

Nieprzyjemny zapach z nosa może świadczyć o procesie gnilnym tam obecnym. Przyczyną tego może być ciało obce pozostawione po zabiegu operacyjnym. z reguły gazik, nie osunięte w porę szwy itd. Pytaj operatora.