Długie i skąpe krwawienia u 25-latki

Mam 25 lat i zastanawia mnie czy mając długie cykle (około 35-39 dni) i jednocześnie skąpe krwawienie (bardzo mała ilość krwi przez około 4 dni) może świadczyć o problemach z zajściem w ciążę lub jest związane z jakimś schorzeniem czy jest to stan zupełnie naturalny ? Dodam, że zawsze miałam długie cykle, ale krwawienie parę lat temu było zdecydowanie obfitsze.

Aleksander Ropielewski

Sugeruje to zaburzenia hormonalne, jednak bez przeprowadzenia badań nie można tego jednoznacznie stwierdzić. Poza tym konieczna jest ocenw owulacji w USG.