Drgania, skurcze mięśni twarzy

Mam 19 lat Od roku mam drgania, skurcze mięśni twarzy(okolice ust), wyczytałem że może to być spowodowane brakiem magnezu więc zacząłem zażywać ten pierwiastek w postaci tabletek, trochę pomogło ale nie usunęło tych drgań. Zaniepokoiłem się bo od miesiąca mam lekki stały ból głowy w okolicach skroni i niedawno zacząłem mieć delikatne, bezbolesne skurcze na całym ciele. Jeszcze wyczułem silniejszy puls w różnych częściach ciała. Co to może być? Czy objawy mogą być ze sobą powiązane?

Witam! Drżenia obecne w różnych częściach ciała mogą być związane z obecnością pewnych dysfunkcji w obrębie układu nerwowego. Trudno w tym przypadku powiedzieć coś więcej bez przeprowadzenia pełenego badania neurologicznego, dlatego myślę że warto wybrać się do odpowiedniego specjalisty.