Drgawki ciała i lęki

witam. chcialam sie dowiedziec co mi dolega ... od kilku dni rano i wieczorem sie trzese , do tego malo spie i denerwuje sie , nie wiem dlaczego . problem zaczal sie rok temu kiedy bliskaa osoba mnie zostawila i bylam wystraszona , pozniej nowa szkola i strach . mam lęki , które nawet nie wiem z czego wynikają nie potrafie powiedziec czym i dlaczego sie denerwuje . co mi moze dolegac ?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Lęk, drgawki, problemy ze snem oraz rozdrażnienie mogą sugerować zaburzenie nerwicowe. Warto, gdybyś skonsultowała się z psychologiem, gdyż postawienie wiarygodnej diagnozy przez internet nie jest możliwe.
Pozdrwiam

Mogą to być np. zaburzenia lękowe lub zaburzenia nerwicowe. Proszę pamiętać, że to jest tylko hipoteza. Z takimi dolegliwościami powinna się Pani udać do specjalisty, mam tu na musli psychoterapeutę, który wspólnie z Panią ustali drogę leczenia. Proszę pamiętać, że takie objawy same nie mijają, a utrzymywanie się ich przez okres roku nie pozwala na ich bagatelizowanie.