Drobne zwapnienia, po stronie prawej na obwodzie hypodensyjne ognisko

Witam, Mam 36 lat. Proszę o wyjaśnienie opisu badania TK jamy brzusznej. Gruczoł krokowy o wymiarach 46x28x40mm, zawiera drobne zwapnienia, po stronie prawej na obwodzie hypodensyjne ognisko 19x12mm. W pozostałym zakresie wynik ok. Kilkanaście miesięcy temu po wytrysku "piekący ból gdzieś w środku" oraz częste bieganie do łazienki (dziwne uczucie przy kolejnych wytryskach), większość objawów już przeszła. Miałem wtedy 2 razy USG i nic groźnego nie wykazało. PSA z tamtego okresu ok. Czy to rak?

Witam , nie jestem w stanie na podstawie przedstawionych objawów postawić rozpoznania na odległość W-wa-Płock! Proszę pozostawać pod stałą kontrolą urologa/onkologa!!! z.żurawski