Drugi miesiąc bez okresu przy tabletkach antykoncepcyjnych a możliwość ciąży

Witam mam pewien problem odnosnie braku okresu. Biore juz 8 opakowanie tabletek. Przy 4 opakowaniu mielismy z partnerem sytuacja w ktorej seks zakonczyl sie z ''finalem'' i bylo to na samym poczatku brania tabletek, DODAM ZE MIALAM W TYM CZASIE BIEGUNKE(PIERWSZE 4 TABLETKI), lecz okres sie pojawil, przy 5 i 6 opakaniu tez sie pojawil i od tamtego momentu kochamy sie dodatkowo z prezyrwatywa, jestem przy 7 opakowaniu i okresu brak Mija DRUGI miesiac gdy nie mam miesiaczki. czy to moze byc ciaza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli w kolejnym cyklu nie ma Pani krwawienia z odstawienia zdecydowanie proszę wykonać test ciążowy!