Duphaston, tabletki antykoncepcyjne a krwawienie

Witam ,dostałam tabletki Duphaston na wywołanie miesiączki przyjmowałam je 10 dni w 11dniu wystąpiła miesiączka więc zaczęłam przyjmować tabletek antykoncepcyjne Atywia krwawienie trwało 27dni.Przy drugim opakowaniu krwawienie ustąpiło ,niestety po przyjęciu 10 tabletki wystąpiło plamienie najpierw ‘czysto krwawe’ później brązowe. Choruje na niedoczynność tarczycy , hashimoto oraz PCOS .Mam niedobór żelaza oraz obniżone MCH po staniej miesiączce .Czy powinnam spokojnie czekać do końca 3 op?

Aleksander Ropielewski

Proszę kontynuować terapię, a jednocześnie zgłosić się do lekarza ginekologa.