Dwa wejścia w pochwie a błona perforowana

Mam 19 lat i dzisiaj pierwszy raz robiłam to z moim chłopakiem. Zanim przeszliśmy do seksu, włożył mi palec co nie było zbyt przyjemne. Sama penetracja była bardzo bolesna jednak bez krwi. Po kilku pchnięciach wycofałam się. Po kilku godzinach spróbowaliśmy ponownie i trwało to już trochę dłużej. Udało mu sie wejść do końca a ból nie był już taki ogromny. Nad ranem powiedział mi że podczas wkładania palca wyczuł na pewnej głębokości 2 wejścia. Czy to oznacza że miałam błonę perforowaną?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może tak. Sądzę że w tym momencie nie można określić tego na 100%