Dyskomfort podczas oddawania moczu w 28. tygodniu ciąży

Witam ! jestem w ciąży w 28/29 tygodniu i miałam robioną wczoraj cytologię oraz posiew w kierunku GBS.. i zauważyłam że jak próbuje oddać mocz to mam dziwny dyskonfort a mianowicie niby szczypanie a zarazem ból i do tego niby chce mi się bardzo sikać a ledwo co wydam mocz .... czy to może być coś poważnego? z góry dziękuje za odpowiedź :)

Lek. Tomasz Budlewski

Być moze infekcja dróg moczowych. Proponuje wykonać badańie ogólne moczu.