Dyskomfort podczas stosunku a możliwe przyczyny

Kilka dni temu rozpoczęłam współżycie. I martwi mnie jedna rzecz, podczas stosunku w pewnym momencie zaczynam odczuwać dyskomfort. Jest to jakby chęć wypróżnienia ale nie mam takiej potrzeby a później pojawia się parcie na odbyt. Badanie ginekologiczne nic nie wykazało. Co powinnam zrobić aby objawy ustąpiły ? A jak nie ustąpią to co powinnam zrobić? Był podobny temat ale odpowiedź mnie nie ratuje, bo u mnie dyskomfort jest w prawie każdej pozycji.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję spróbować innych pozycji w czasie stosunku być może to nie będzie sprawiać dyskomfortu. Jeżeli to też nie pomoże proszę udać się do seksuologa. Być może warto byłoby wykonać badanie per rectum.