Endometrium sine secretione

proszę o opis po polsku.Jestem po operacji i dzisiaj otrzymałam wynik bardzo sie martwię Prosze o pomoc !! Cervictis.Ovula Nabothi.Metaplasia planoepithelialis endocervicalis.Endometrium sine secretione.Leimyomata corporis uteri.Fibrosis oviductuum.Cystes perisalpingeales ad sinistram.Corpus luteum vetus cum haemorrhagia et corpora albicantia ovarii dextri.Corpora albicantia ovarii sinistri.
Lek. Magdalena Pikul

Witam! Wynik nie budzi niepokoju. Rozpoznano zapalenie błony śluzowej szyjki macicy, torbiele Nabotha (zmiany łagodne) metaplazję płaskonabłonkową szyjki (tzw nadżerka) mięśniaki macicy (guzy łagodne) toriele okołojajowodowe (zmiana łagodna). W jajnikach obustronnie obence prawidłowe struktury.