Gdzie się zwrócić przy takim obniżonym nastroju?

Czuję się złamany psychicznie przez chorobę zwyrodnieniową - schudłem 10kg, pewność siebie gdzieś uciekła, mam lęki przed dużymi grupami ludzi (np. jazda autobusem), odczuwam niepokój, uciekła ze mnie chęć do życia i motywacja do czegokolwiek - do kogo się zwrócić?

Dzień dobry,
Doradzałabym wizytę konsultacyjną u psychologa psychoterapeuty. Mam nadzieję, że tego rodzaju wsparcie mogłoby bardzo Panu pomóc.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog - kulczycka.pl/