Gorączka a naloty na migdałach u dziecka

Witam, córka ma 6 lat, od tygodnia gorączkuje, miała naloty na migdałkach ale lekarz wykluczył anginę i zapisał lek przeciwwirusowy. Ma powiększone węzły chłonne, jest zmęczona i ma opuchnięte powieki. Zrobiłam badanie moczu bo martwiłam się o nerki wszystko w normie. Gorzej z morfologią:leukocyty 22,3 tys (5,5-15,5 tys) płytki krwi 99 tys (210-490 tys) PDW 18 fl(9-17) rozmaz: gran. segment. 19 (25-60) limfocyty 69 (25-50) limfocyty atyp. 6, CRP 9,95 (norma do 5) reszta ok proszę o interpretację

Renata GrzechociĹska

Konieczna jest ponowna wizyta i lekarza. Objawy i wyniki badań mogą wskazywać na mononukleozę.