Gorączka przy zapaleniu gardła i utracie wagi

Witam. On ponad pól roku mam problem z gorączką na poziomie 37-37.3 oraz zapaleniem gardła. Chodzę do lekarza rodzinnego, robi badania i one wychodzą dobrze. Nie wiem juz co robic :( Dodatkowe objawy to utrata wagi (w ciągu 2 miesięcy ponad 10 kg) złe samopoczucie oraz wieczne zmęczenie. Prosze o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Podał Pan za mało informacji, jakie badania wykonano? Czy stosowano jakieś leczenie? Morfologia, crp w normie? Rth klatki piersiowej?
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się na konsultację do lekarza gastroenetrologa, po badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.