Grypa a bolesność podbrzusza po miesiączce

Witam :) Mam takie pytanie, otóż jestem tydzień po miesiączce i wczoraj jak i dzis odczuwam ból w dole brzucha. Na kontrolną wizytę ginekologiczną jestem zapisana na 16 lutego a martwię sie czym moze być spowodowany taki ból. Dodam, że ogolnie moje miesiączki są regularne w listopadzie ok natomiast w grudniu misiączka sie nie pojawila dopiero w styczniu. Dodam ze w grudniu w momencie terminu oczekiwanej miesiaczki mialam grypę nie wiem czy moze to miec cos wspólnego z jej nie wystąpieniem

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę udać się do swojego lekarz rodzinnego, po badaniu lekarz oceni czym mogą być spowodowane Pani dolegliwosci, niekoniecznie muszą to być przyczyny ginekologiczne.
Pozdrawiam