Guzek nad pośladkami w okolicy kręgosłupa

Witam. Mam 22 lata i od jakiegoś czasu, zaraz nad pośladkami, w okolicy kręgosłupa pojawia mi się guzek. Po paru dniach znika, jednak przez około dwa dni jest bolesny przy dotyku. Zanim zdążę wybrać się do lekarza, to już go nie ma. Powtarza się to nieregularnie, czasem raz na miesiąc, czasem co 3. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, bez badaina cięzko jest cos wiecej powiedzieć.

Witam , nie jestem niestety w stanie na odległość W-wa - Rzeszów zbadać Pani i postawić diagnozy! NIE ISTNIEJE DIAGNOZOWANIE ANI LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Proszę zgłosić sie do chirurga w celu badania i zlecenia ew. potrzebnych badań! z. zurawski