Guzek po wewnętrznej stronie wargi sromowej

witam serdecznie podczas kompieli, wyczulam po prawej stronie na wewnetrznej stronie wagr sromowych wiekszych jakby guzek. jest on gleboko osadzony. po lewej i prawej stronie wyczuwam jakies nierownosci pod skora. jest to niebolesne. co to moze byc?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam Panią serdecznie. Myślę, że zmiana na wardze sromowej to jakaś niewielka torbiel wytworzona z gruczołów (najczęściej gruczołu Bartoliniego wytwarzającego śluz) występujących w tej okolicy w dużych ilościach. Z tym problemem należy zgłosić się do ginekologa, który wyda ostateczną diagnozę.