Guzek w okolicy kostki po uderzeniu

Witam.Miesiąc temu uderzyłam się ciężkim elementem w okolice kostki. Bolała gdzieś przez tydzień, gdy dotykałam bokiem stopy o obuwie. Ostatnio, kiedy sporo pochodziłam, znowu okolice kostki się odezwały. Wyczułam gulke, guzek, kulke, nie wiem jak to nazwać. Jest ruchoma. Powstała dokładnie w miejscu po urazie. Lekko bolesna przy dotyku. Kiedy ją pomęczę, znowu nie mogę chodzić w butach. Zrobiłam RTG stawu skokowego. Wyszło poprawne. Proszę mi powiedzieć,co to może być? Zaczynam się martwić.

Dzień dobry
Może to być zwłóknienie w obrębie tkanek miękkich, może być ganglion.
Należy wykonać badanie USG i zgłosić się z nim do ortopedy.
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy, specjalista ortopeda traumatolog