Histerektomia a stosowanie leków hormonalnych

mam 54 lata.Jestem2 lata po histeroktomii i rok po opereracji tarczycy.Ginekolog zlecił badanie FSH-141(wynik).Czy powinnam brać leki hormonalne na menopauze?Już kilka miesięcy walcze z objawami menopauzy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.