Ile powinnam spożywać kalorii, aby moc dalej tracić na wadze?

Mam 38 lat ,zaczęłam się odchudzać, niestety po krótkim czasie przytrafiła mi się kontuzja kolana (zerwane wiezadlo) obecnie wogole sie nie ruszam ile powinnam spożywać kalorii aby moc dalej tracic na wadze i czy to w ogóle możliwe poruszając się o kulach

Witam serdecznie,
aby móc oszacować zapotrzebowanie energetyczne organizmu potrzebne są szczegółowe dane: wiek wzrost, masa ciała, płeć. Części z tych danych brakuje Pani zapytaniu, stąd niemożliwe jest podanie zapotrzebowania energetycznego.
Pozdrawiam,