Ile trwają stany lękowe po zażyciu dopalaczy?

Witam chcialam zapytać ile trwaja stany lekowe po zazyciu dopalaczy. Czy osoba uzalezniona jest w stanie skrzywdzic w takim stanie kogos z rodziny? Jak jej pomoc jesli nie chce sie leczyc.

To indywidualna sprawa każdego organizmu. Osoba uzależniona należy do grupy ryzyka stosowania przemocy. Jeśli sama nie chce pomocy trudno ją będzie do tego zmusić.