Interpretacja wyników badań przy spóźniającym się okresie

Witam, dzisiaj mam 31dc. Okresu brak, choć zawsze był idealnie w 28dniu. Nie czuję żeby miał przyjść. Dwa testy robione w domu negatywne, beta robiona dzisiaj <0,2200 dla norm:<br /> do 2.4 poza ciążą 222895 1-10 tydzień itd. Co mam o tym myśleć? Powtarzać betę? Nie bardzo rozumiem te normy, labolatorium dziwnie je podaje. Prosze o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie ma potrzeby powtarzania oznaczenia poziomu beta hCG - Pani wynik <0,2200 wyklucza ciążę.