Interpretacja wyniku badania przewodu pokarmowego

co oznacza opis: w dystalnym odcinku przełyku nad linią Z obecne linijne nadżerki bez tendencji do zlewania się o długosci 20mm, w tej okolicy także owrzodzenie w trakcie gojenia z zaciągnięciem błony śluzowej. wpust luźny nie obejmuje aparatu. Linia Z w poziomie fałdów żołądkowych przesunięta proksymalnie w stosunku do kompresji przepony o 30 mm. Test CLO ujemny.

Szanowna Pani, wynik sugeruje chorobę refluksową przełyku, zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, serdecznie pozdrawiam