Jadłospis dla mężczyzny aktywnego fizycznie

Witam, potrzebuje jedniodniowy jadłospis dla mężczyzny, który ma 35 lat, 180 cm, 75 kg duża aktywność fizyczna. Za odp dziękuję i pozdrawiam ;)

Konkretny jadłospis może przygotować dietetyk po przeproadzeniu wywiadu żywieniowego. Wiek, waga i wzrost to za mało, żeby dobrać odpowiednią dietę.

Witam .Prosze udać sie do dietetyka który ułoży indywidualny jadłospis. Jest podane zbyt mało danych aby go ułożyć.Pozdrawiam