Jak bezpiecznie odstawić taki lek?

Dzien dobry biore imovane od roku 1 tab na noc oststnio robie sie bardzi nerwowa i dopadla mnie nerwica lekowa chce odzwyczaic sie od brania leku imovane jak to bezpiecznie mam zrobic. Pozdrawiam

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Wszelkie zmiany w dawkowaniu powinno się ustalać z lekarzem z którego pomocy Pani korzysta. Proszę zastanowić się czy w związku z Pani sytuacją skorzystać również z pomocy psychoterapeuty.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka