Jak długo dochodzi się do zdrowia po abrazji szyjki i jamy macicy?

witam mam pytanie dotyczące abrazji kanału szyjki i jamy macicy miałam zabieg 07,01,2015 jak długo dochodzi się po takim zabiegu do zdrowia i jak długo można krwawić i czy może wystąpić stan podgorączkowy jeśli nie boli brzuch

Witam,
regeneracja endometrium trwac będzie ok. 30 dni
Krwawienie i ból - niewielkie - mogą się utrzymywać do kilku dni po zabiegu.
Ze współżyciem należy się wstrzymac ok. 21-30 dni.
pozdrawiam!