Jak interpretować wynik badania krwi u osoby odczuwającej bóle mięśni?

od ok 3 tyg miewam bóle miesni w zasadzi całe ciało. Bol posladka oraz uda i palucha wskazuje na typowe objawy rwy kulszowej .ból jednak "wedruje" po całym ciele. Pytanie dot wyników krwi: PLt 73,0 przy normie 140,0-440,0 PCT 0,09 przy normie 0,16-0,34. z góry dziekuje za informacje

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik płytek krwi niski, sugeruję kontrolę za 2-3 tyg, jeśli dalej będzie niski konsultacje u hematologa.
Pozdrawiam