Jak interpretować wynik badania morfologi krwi u dziecka 11-letniego?

Witam!zrobilam dwa miesiace temu corce 11 let morfol krwi i wyszly leukocyty 3.67 , powtorzylam po 2 m,cach i sa 3'3 wszystkie pozostale parametry sa w normie czy mam sie martwic .prosze o odpowiedz

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę zwrócić uwagę na poszczególne frakcje leukocytów: neutrocyty, limfocyty, monocyty, eozynofile i bazofile. Zależnie od tego, których z nich tak naprawdę jest mniej, tam możemy szukać przyczyny. Jeśli na wyniku nie ma dokładnego podziału, proszę wykonać badanie morfologii krwi z rozmazem manualnym i z wynikiem udać się do pediatry.