Jak interpretować wynik badania tarczycy u osoby leczącej się od 3 lat?

Mam niedoczynność tarczycy, t3 it4 w normie, TSH mimo że biorę 3xw tygodniu 75, w pozostałe dni 50 EUTYROXU to TSH mi nie spada, jest na poziomie 3,6. Niestety nie mogę zwiększyć dawki bo t3 i t4 są na granicy. raz w tygodniu biorę dostinex połówkę tabletki. Leczę się od 3 lat ... USG tarczycy robiłam 3 lata temu i było wszystko ok.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne jest powtórne wykonanie usg i konsultacja lekarza endokrynologa.