Jak interpretować wynik RM kręgosłupa u 52-latka?

Badanie MR odc.L-S kręgosłupa wykonano w płaszczyznach wykonane w płaszczyznach strzałkowej i osiowej,czołowej w obrazach T1 i T2/PD-zależnych oraz w sekw.ST1R wykazuje i potem cały opis,ale mnie interesuje końcowy zapis z rezonansu cytuje;W przekrojach czołowych T2 widoczne hyperintensywne ognisko śr.36mm w nerce lewej-torbiel.Jak to interpretoweać

Torbiele nerek nie są czymś groźnym ani wyjątkowym. Proszę umówić się spokojnie na wizytę do urologa, jeżeli bardzo się Pan denerwuje i dalej będzie ta torbiel obserwowana, jeżeli nie daje żadnych dolegliwości i nie będzie budzić podejrzeń